Oferty na inne wolne stanowiska

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY (spoza korpusu)

Komendant Miejski Policji w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje kandydatów na stanowisko: sprzątaczka Zespołu Administracyjno-Gospodarczego Wydziału Wspomagającego

Wymiar etatu: 0,5

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp. ul. Wyszyńskiego 122 66-400 Gorzów Wlkp.

Komisariat Policji II w Gorzowie Wielkopolskim ul. Kwiatowa 10

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Czynności porządkowe mające na celu zapewnienienie czystości w pomieszczeniach oraz na terenie przyległym do komisariatu.

Warunki pracy:

Praca fizyczna. System jednozmianowy. Dobowa norma czasu pracy - 4 godziny/dobę.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • uzyskanie poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli "poufne",

  • niekaralność,

  • nieposzlakowana opinia,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • życiorys i list motywacyjny,

  • kserokopie świadectw pracy,

  • kserokopie zaświadczeń Powiatowego Urzędu Pracy o okresach pobierania zasiłków dla bezrobotnych (w przypadku ich pobierania),

  • "Klauzula informacyjna" zawierająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendę Miejską Policji w Gorzowie Wielkopolskim;

  • oświadczenie kandydata/kandydatki o korzystaniu z pełni praw publicznych;

  • oświadczenie kandydata/kandydatki o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestepstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych, w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli "poufne".

Termin składania dokumentów:

do dnia 26 lutego 2021 roku

Miejsce składania dokumentów:

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

ul. Wyszyńskiego 122

66-400 Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe informacje:

* "Klauzula informacyjna" znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej KMP w Gorzowie Wlkp. w zakładce RODO.

* Wszystkie oświadczenia muszą być własnoręcznie podpisane.

* Oferty niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.

* Kompletna aplikacja to taka, która zawiera wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia.

* Oferty kandydatów, którzy nie zostali zatrudnieni, zostaną zniszczone po 3 miesiącach od zakończeniu naboru.

* Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej.

Wynagrodzenie zasadnicze brutto miesięcznie wynosi: 1264,45zł + premia regulaminowa 10,72% wynagrodzenia zasadniczego + dodatek za wysługę lat od 5-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy.

Umowa sprządzona będzie na 3-miesięczny okres próbny, nastepnie na czas określony - 9 miesięcy, następnie na czas nieokreślony.

Metryczka

Data publikacji : 18.02.2021
Data modyfikacji : 09.06.2021
Magdalena Ziętek